W SKRÓCIE

  • Ponad 769 sportowców zasłabło na boisku podczas meczu od marca 2021 do marca 2022.
  • Szokujące statystyki ujawniła One America News Network (OAN), która również stwierdziła, że średni wiek sportowców, którzy doznali zatrzymania krążenia, wynosi zaledwie 23 lata.
  • Zaktualizowany raport Good Sciencing - zespołu badaczy, redaktorów, dziennikarzy i „poszukiwaczy prawdy” - szczegółowo opisuje 890 zatrzymań krążenia i inne poważne problemy kardiologiczne wśród sportowców, w tym 579 zgonów po szczepieniach przeciw COVID-19.
  • Ponieważ takie przypadki stają się niemożliwe do zignorowania, nawet główny kanał medialny w Australii spekulował, że problemy zdrowotne mogą być powiązane ze szczepieniami przeciw COVID-19, a jeden z gospodarzy przyznał, że wielu graczy cierpiało na problemy z sercem i porażenie Bella po kolejnych szczepieniach przeciw COVID -19.

Według dr. Mercoli

Ponad 769 sportowców zasłabło na boisku podczas meczu od marca 2021 do marca 2022. Szokujące statystyki ujawniła One America News Network (OAN), która również stwierdziła, że średni wiek sportowców, którzy doznali zatrzymania krążenia, wynosi zaledwie 23 lata. Bezprecedensowy wzrost liczby przypadków zatrzymania krążenia i innych problemów z sercem wśród elitarnych sportowców zbiega się z wprowadzeniem szczepionek przeciwko COVID-19.

Miami Open trafiło na pierwsze strony gazet na początku kwietnia 2022 r. po tym, jak 15 graczy – z których wszyscy podobno otrzymali szczepionkę przeciw COVID-19 – zasłabło podczas meczu. Wśród nich byli faworyci - Paul Badosa i Jannik Sinner. Badosa opuścił boisko we łzach po tym, jak źle się poczuł, a przeciwnik Sinnera powiedział, że widział go „pochylającego się” na boisku, zauważając, że „to było bardzo dziwne”. Nawet fani byli zdezorientowani, a jeden z nich stwierdził: „Co się dzieje?”

Jak wyjaśnił Pearson Sharp z OAN: „To tylko dwóch z ponad 769 sportowców, którzy zasłabli podczas meczu na boisku w ciągu ostatniego roku”. Kontynuował:

„Ilu 23-letnich sportowców zasłabło i cierpiało na zawał serca przed tym rokiem? Czy znasz 23-latka, który miał wcześniej zawał serca? A nie o wszystkich wiemy. Ilu z nich nie zostało zgłoszonych? Prawie 800 sportowców — młodych, wysportowanych ludzi w kwiecie wieku — zasłabło na boisku. W rzeczywistości o 500% więcej piłkarzy w UE umiera na atak serca niż zaledwie rok temu.
Zbieg okoliczności? Czy ujawniono, że szczepionka Pfizer powoduje zapalenie serca? Nie. W rzeczywistości wielu lekarzy zajmujących się tymi graczami uważa, że ich urazy i zgony były bezpośrednio spowodowane przez szczepionkę… To nie jest przypadek”.

VAERS może nie zawierać wszystkich możliwych działań niepożądanych

Od 1 kwietnia 2022 r. system zgłaszania zdarzeń niepożądanych szczepionek (VAERS), w którym mają być zbierane zdarzenia niepożądane spowodowane szczepieniami COVID-19 w USA, wymienia 26 693 zgonów wraz z 147 677 hospitalizacjami w związku ze szczepieniem przeciwko COVID- 19. Odnotowano również 13 677 zawałów serca i 38 024 przypadków zapalenia mięśnia sercowego (zapalenie mięśnia sercowego) i zapalenia osierdzia (zapalenie tkanki otaczającej serce).

Zapalenie mięśnia sercowego i zapalenie osierdzia powodują objawy, takie jak ból w klatce piersiowej, duszność i kołatanie serca. Według CDC, przypadki najczęściej występowały po podaniu szczepionki mRNA przeciwko COVID-19 (Pfizer-BioNTech lub Moderna), szczególnie u nastolatków płci męskiej i młodych dorosłych. Co więcej, zapalenie mięśnia sercowego występuje częściej po drugiej dawce szczepionki, zwykle w ciągu tygodnia.

Wcześniejsze badania wykazały, że tylko od 1% do 10% działań niepożądanych jest kiedykolwiek zgłaszanych do VAERS, który jest pasywnym, dobrowolnym systemem zgłaszania, więc rzeczywista liczba zdarzeń niepożądanych może być znacznie wyższa. Kyle Warner jest sportowcem, który złożył do VAERS raport o swoich urazach zdrowotnych po szczepieniu na COVID-19. Zajęło mu to 45 minut – to czas, którego wielu lekarzy nie może lub nie poświęci, jeśli chodzi o zgłaszanie niepożądanych reakcji poszczepiennych obserwowanych wśród ich pacjentów.

Warner, który ma 29 lat, był u szczytu swojej kariery jako zawodowy kolarz górski, kiedy w czerwcu 2021 r. otrzymał drugą dawkę szczepionki przeciwko COVID-19 firmy Pfizer. Jego reakcja była tak ciężka, że kilka miesięcy później wciąż spędzał wiele dni w łóżku, przytłoczony nadmiernym wysiłkiem psychicznym lub fizycznym.

„Uważam, że tam, gdzie jest ryzyko, musi być wybór” – powiedział. Zamiast tego „Ludzie są zmuszani do podejmowania decyzji w oparciu o brak informacji zamiast na decyzji opartej na całkowitej przejrzystości informacji”. Pomimo rosnącej liczby negatywnych skutków zgłaszanych w VAERS, najwyżsi urzędnicy rządowi, tacy jak dyrektor NIAID dr Anthony Fauci i dyrektor CDC dr Rochelle Walensky, próbowali go zdyskredytować.

Przede wszystkim miało to miejsce podczas przesłuchania w Senacie, kiedy obie osoby sugerowały, że jeśli ktoś otrzymał szczepienie, a następnie zginął w wypadku samochodowym, możliwe jest, że może to zostać odnotowane w VAERS jako uraz poszczepienny. Jednak chociaż każdy może zgłosić zdarzenie niepożądane do VAERS, krytycy używają argumentu, że VAERS może zawierać błędy, a nawet fałszywe twierdzenia. Jednak ze względu na długi i skomplikowany proces składania zgłoszeń, nadal zbyt mała ilość zdarzeń niepożądanych jest zgłaszana.

Szokujące historie sportowców poszkodowanych po szczepieniu przeciwko COVID-19

Warner rozwinął zapalenie osierdzia, zespół posturalnej tachykardii ortostatycznej (POTS) i reaktywne zapalenie stawów po drugiej dawce szczepionki przeciw COVID-19 firmy Pfizer. Warner jest młodym, światowej klasy sportowcem, którego życie zostało zmarnowane przez to szczepienie.

Niestety, wielu lekarzy nie chce przyznać, że szczepionki przeciw COVID-19 powodują wiele poważnych działań niepożądanych, a wiele historii osób poszkodowanych pozostało ukrytych przed opinią publiczną dzięki YouTube, Instagramowi, Facebookowi i innym platformom społecznościowym, które cenzurowały osobiste historie i filmy. Niektórzy jednak przebili się do mediów głównego nurtu, w tym:

  • Florian Dagoury, rekordzista świata we freedivingu. Po otrzymaniu drugiej dawki szczepionki przeciwko COVID-19 firmy Pfizer, doświadczył zwiększonego tętna i zmniejszenia zdolności wstrzymywania oddechu. Kardiolog zdiagnozował u niego zapalenie mięśnia sercowego i zapalenie osierdzia. W wyniku przyjęcia szczepionki kariera Dagoury'ego może się skończyć.
  • Jeremy Chardy, 34-letni zawodowy tenisista, który uplasował się na 73. miejscu na świecie, zawiesił swoją działalność sportową z powodu poważnej niepożądanej reakcji na szczepienie przeciw COVID-19, które uniemożliwiło mu intensywną aktywność.
  • 32-letni weteran triathlonista Antoine Méchin stoi przed potencjalnym końcem swojej kariery po otrzymaniu szczepionki Moderna przeciwko COVID-19. Po drugiej dawce zaczął odczuwać duszność i ból w dole pleców, który okazał się zatorem płucnym.

Objawy, które obejmowały problemy z oddychaniem i ból ramion, pojawiły się po pierwszej dawce, ale lekarze odrzucili jego duszność jako związaną ze stresem i zmęczeniem. Mniej więcej miesiąc po drugiej dawce powróciły duszności i bóle ciała. Dopiero po badaniu w klinice sportowej ujawniono zatorowość płucną.

Bezprecedensowe przypadki zasłabnięć i zgonów wśród sportowców

Wielka Legenda piłki nożnej i komentator sportowy Matt Le Tissier, przedstawiony w powyższym filmie, jest jednym z tych, którzy wypowiadają się na temat dużej liczby sportowców, którzy zasłabli lub zmarli na boisku – i z tego powodu stracił pracę jako komentator. W wywiadzie dla Red Voice Media Le Tissier jest pytany o swoje przemyślenia na temat gwałtownego wzrostu wydarzeń sercowych w świecie sportu, na co odpowiedział:

„Nigdy nie widziałem czegoś takiego. Grałem przez 17 lat. Chyba nie widziałem, żeby w ciągu 17 lat jedna osoba musiała zejść z boiska z trudnościami w oddychaniu, z powodu problemów z sercem…
W zeszłym roku było po prostu niewiarygodne, jak wielu ludzi, nie tylko piłkarzy, ale ogólnie sportowców, tenisistów, koszykarzy, po prostu zasłabło. I w pewnym momencie z pewnością należy powiedzieć, że to nie jest normalne, należy to zbadać”.

Do grudnia 2021 r. zebrano już 300 raportów o zasłabnięciach sportowców, a niektórzy z nich umierali, w tym znana gwiazda europejskiej piłki nożnej, Adama Traore, który złapał się za klatkę piersiową i upadł na boisku. Zaktualizowany raport Good Sciencing - zespołu badaczy, redaktorów, dziennikarzy i „poszukiwaczy prawdy” - szczegółowo opisuje 890 zatrzymań krążenia i inne poważne problemy zdrowotne wśród sportowców, w tym 579 zgonów po szczepieniach przeciwko COVID-19.

Zaobserwowano „niewyczerpującą i stale rosnącą listę głównie młodych sportowców, którzy mieli poważne problemy zdrowotne w latach 2021/2022 po otrzymaniu jednej lub więcej szczepionek przeciw COVID”:

„Zdecydowanie nie jest normalne, że tak wielu, głównie młodych sportowców, cierpi na zatrzymanie akcji serca lub umiera podczas uprawiania sportu, ale w tym roku tak się dzieje. Wiele z tych problemów z sercem i zgonów pojawia się wkrótce po otrzymaniu szczepionki przeciw COVID. Chociaż możliwe jest, że może się to zdarzyć osobom, które nie otrzymały szczepionki przeciw COVID, same liczby wyraźnie wskazują na jedyną oczywistą przyczynę.
… Początkowo wiele z tych przypadków nie zostało zgłoszonych. Wiemy, że wielu ludziom powiedziano, aby nie mówili nikomu o swoich niepożądanych reakcjach, a media o nich nie informowały. Zaczęły się dziać i nasilać po pierwszych szczepieniach przeciw COVID.
Media głównego nurtu wciąż nie donoszą o większości takich przypadków, ale wiadomości sportowe nie mogą ignorować faktu, że piłkarze i inne gwiazdy upadają w trakcie meczu z powodu nagłego zatrzymania akcji serca. Wielu z nich umiera — ponad 50%.
Zauważamy również, że wiele postów na Facebooku, Instagramie, Twitterze i forach jest usuwanych. Więc teraz otrzymujemy wiadomości, że nie ma dowodu na powiązanie wydarzenia ze szczepieniem. Dzieje się tak częściowo dlatego, że te informacje są ukrywane”.

Gary Dempsey, zawodowy piłkarz z prawie dwuletnią karierą, również napisał na Twitterze, jak niezwykła jest niedawna fala incydentów sercowych wśród sportowców:

„Był profesjonalistą przez prawie 20 lat. Od 1996 r. rozegrał prawie 500 gier. Poziom klubowy i międzynarodowy. W tym czasie nigdy nie doszło do zatrzymania akcji serca ani u kibiców ani u graczy. Właściwie to jest dość przerażające”.

Problemy z sercem i porażenie Bella

Powyższy film pochodzi z głównego kanału sportowego w Australii i szczegółowo opisuje przypadek innego zawodowego sportowca, Ollie Winesa, który wypadł z gry z powodu nudności, zawrotów głowy i kołatania serca.

Gdy takie przypadki stały się niemożliwe do zignorowania, panel „Sunday Footy Show” spekulował, że problemy zdrowotne mogą być powiązane ze szczepieniem przeciw COVID-19, a jeden z gospodarzy przyznał, że wielu graczy cierpiało na problemy z sercem i porażenie Bella po kolejnych dawkach szczepionki przeciw COVID- 19. „Oddziały wypełnione ludźmi cierpiącymi na te same problemy” – powiedział.

Były zawodowy piłkarz Matthew Lloyd, u którego niedawno wykryto porażenie Bella, stwierdził: „Problemy z sercem i porażenie Bella stały się częstsze po szczepieniach przeciw COVID”.

Podczas badań klinicznych III fazy dotyczących szczepionek mRNA COVID-19, więcej przypadków porażenia twarzy wystąpiło w grupach szczepionych (7 na 35 654) w porównaniu z grupą placebo (1 na 35 611), co doprowadziło Amerykańską Agencję ds. Żywności i Leków do wprowadzenia zalecenia monitorowania przypadków paraliżu twarzy u osób szczepionych.

Lloyd powiedział również, że słyszał o wielu przypadkach problemów z sercem podobnych do Wines. „[Dziennikarz sportowy] Michelangelo Rucci … powiedział, że oddziały szpitalne są wypełnione ludźmi z podobnymi objawami jak u Olliego Winesa – nudnościami, problemami z sercem – więc musi być w tym coś więcej”.

Powszechnie wiadomo, że toksyczne białka szczytowe koronawirusa mogą krążyć w organizmie po infekcji lub szczepieniu przeciw COVID-19, powodując uszkodzenia komórek, tkanek i narządów. Gdy serce bije szybciej podczas intensywnej aktywności sportowej, białka szczytowe są w stanie szybciej krążyć w organizmie, co wskazuje na potencjalny powód, dla którego tak wielu sportowców słabnie na boisku.

Ważne jest, aby te historie zostały nagłośnione, więc jeśli Ty lub ktoś bliski doznałeś obrażeń po szczepieniu przeciwko COVID-19, podziel się z nami swoją historią i zachęć innych, których znasz, aby również podzielili się swoją historią.